Contakt Consulting onafhankelijke spreker tijdens Microsoft ERP Masterclass
Contakt Consulting is door Microsoft gevraagd om haar kennis en ervaring rondom ERP-selectie en -implementatie als onafhankelijke partij met u te delen op de ERP Masterclass van Microsoft.
Tijdens de Microsoft ERP Masterclass zal Contakt Consulting u een aantrekkelijk aanbod doen. In een ERP Challenge adviseren wij u over de juiste aanpak voor uw specifieke situatie. Klik hier voor meer informatie.
Onderstaand een korte beschrijving van de Masterclass van Microsoft:
Tijdens deze Masterclass krijgt u de kans om in een dagdeel van een onafhankelijke partij te horen wat de aanschaf van een ERP-systeem met zich meebrengt.
Het kiezen en invoeren van nieuwe bedrijfssoftware is een lastige en risicovolle opgave. Gezien de grote financiële en organisatorische impact is het belangrijk dat het selectietraject in één keer tot een goede keuze leidt. Hoe doet u dat? Het antwoord krijgt u tijdens de ERP Masterclass.
Deze ERP Masterclass duurt een dagdeel en richt zich op de bedrijfsstrategie die achter de keuze van de ERP-software schuilt. Daarnaast helpt de Masterclass u op weg om een goede keuze te maken uit de vele aanbieders in deze weinig transparante markt.
Na de ERP Masterclass kunt u bewuster selecteren en u bent een betere gesprekspartner voor uw leveranciers en mogelijke externe adviseurs. Zo kunt u de best passende keuze maken en de omstandigheden optimaliseren waarin de implementatie moet worden uitgevoerd. Deze Masterclass vindt plaats in het kantoor van Microsoft te Schiphol. Deelname aan de ERP Masterclass is gratis. Er zijn slechts 25 plaatsen beschikbaar, dus wees er snel bij.
Deze gratis ERP Masterclass is alleen bestemd voor bedrijven vanaf 25 medewerkers met investeringsplannen in ERP-software.
De Masterclasses vinden periodiek in 2012 plaats. Microsoft is op het volgende adres gevestigd: Evert van de Beekstraat 354, 1118 CS, Schiphol.
Heeft interesse in het bijwonen van een ERP Masterclass? Dan kunt u voor meer informatie contact opnemen met:
- Ronald van Putten, ronald.van.putten@contakt.nl of 06 – 2909 1602
- Frank Tomassen, frank.tomassen@contakt.nl of 06 – 2909 1611
Onze klanten
Speciaal aanbod: ERP Challenge

Wij doen u een speciaal aanbod: in een ERP Challenge adviseren wij u over de juiste aanpak van een ERP-selectie en -implementatie voor uw organisatie.
Contakt Nieuws en Aktiviteiten
Tag Cloud
livestreaming email programma management projectmanagement Virtueel concert m-commerce paypal businesscase Abn Amro email marketing business business consultancy marketing Google TV RHCP satelliet E-werk Pathé businesscase management ideal mobiel rabo mobiel Warner Music By Experience bol.com m-payments mobiel betalen projectoptimalisatie Red Hot Chili Peppers mobile business case

